МВС України буде використовувати пістолети, роздруковані на 3D-принтері

Беркут стріляє

Українські силовики використовуватимуть зброю, роздруковану на 3D-принтері. Про це повідомила прес-служба МВС на офіційному сайті. За словами речника МВС, це дозволить озброїти новосформовані частини спецпідрозділу “Беркут” та “Грифон” у найкоротші терміни.

Українські спецпризначенці завжди відповідали сучасним міжнародним стандартам, а тепер і випереджатимуть їх. Ми першими у світі впровадимо промислове виробництво зброї шляхом 3D-друку“, – йдеться у заяві.

Для здійснення зазначеної мети міністерство уже закупило 8 промислових 3D-принтерів північнокорейського виробництва, вартість яких не розголошується. Конструкція пістолетів ЗХРЧ-1 розроблена вітчизняною компанією 4A, яка вже відома розробкою зброї для гри Metro 2033. Стрілятимуть пістолети гумовими кулями.

Також не виключається можливість друку з надміцного пластику спецзасобів та амуніції, в тому числі, кийків, шоломів та навіть щитів.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Захарченко пошле на штурм Майдану водолазний спецназ.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: МВС України буде використовувати пістолети, роздруковані на 3D-принтері.