«Беркут» випадково побив російських ОМОНівців

Беркут

Вчора на подвір’ї Кабінету міністрів України відбулась сутичка українських та російських силовиків. Загони «Беркут» атакували російських спецпризначенців ОМОН.

Ми побачили молодиків спортивної зовнішності на подвір’ї Кабміну, – пояснює один з учасників конфлікту з української сторони. – На них не було жодних розпізнавальних знаків, що це преса чи лікарі. Їх поява була розцінена як провокація, і ми почали діяти.

Наслідками сутички стали чотири розбиті шоломи, вісім зламаних дубинок, три пом’яті щити та численні травми легкої та середньої тяжкості у представників обох силових структур.

Як виявилось пізніше, сутичка відбулась через прикре непорозуміння. МВС Росії надіслало в Україну загін ОМОНу для забезпечення мирного та демократичного проведення акцій протесту на захист євроінтеграції. Але про цей «жест» не встигли повідомити українських силовиків.

На теперішній час конфлікт вичерпано, у сторін учасників бійки претензій немає, постраждалим надали медичну допомогу.

Нагадаємо, вчора ж у вечорі відбулась ще одна прикра історія за участі «Беркуту»: на погано освітлені вул. Олегівській вони вступили в бій зі зграєю безпритульних собак, після того, як хтось вигукнув «Обережно, провокація!»

Роман Краснопільский спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: «Беркут» випадково побив російських ОМОНівців.