Рада прийняла у першому читанні закон про заборону пропаганди європейських цінностей

Верховна Рада України має намір заборонити пропаганду європейських цінностей. За відповідний проект закону №8711 у першому читанні проголосували 289 депутатів при мінімально необхідних 226.

Парламент має намір внести зміни до закону про Захист суспільної моралі, в якому передбачити заборону виробництва та розповсюдження продукції, яка пропагує європейські цінності.

Також передбачається внесення змін до законів Про друковані засоби масової інформації та Про телебачення і радіомовлення в частині введення заборони на використання ЗМІ для пропаганди європейських цінностей, а також у закон Про видавничу справу в частині встановлення заборони на виробництво продукції, що пропагує європейські цінності.

Законопроектом також пропонується ввести кримінальну відповідальність за ввезення, виробництво та розповсюдження творів з пропагандою європейських цінностей поряд з творами, які пропагують насильство, жорстокість, расову, національну та релігійну нетерпимість та дискримінацію.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Рада прийняла у першому читанні закон про заборону пропаганди європейських цінностей.