Верховна рада дозволить подавати законопроєкти у вигляді коміксів

Найближчим часом Верховна Рада може прийняти рішення, яке дозволить подавати законопроєкти на розгляд у вигляді коміксів та графічних новел. Про це заявляють одразу кілька джерел із анонімної парламентської монобільшості.

Як повідомило одне з наших джерел: «Турборежим має ряд значних мінусів, зокрема необхідність аналізувати дуже багато текстів і, що найгірше, розуміти їх за дуже стислий проміжок часу. Не всі наші депутати вміють достатньо швидко читати і це ставить нас у незручне становище – часто люди самі не розуміють, за що саме голосують.

Тому вже кілька місяців всередині партії обговорюють ініціативу, яка дозволить подавати до розгляду не сухі нецікаві тексти, а стислі перекази, оформлені в комікси з яскравими малюнками. Це дозволить депутатам дізнаватись більше про законодавчі ініціативи, які вони приймають.»

Керівництво партії відмовляється від розлогих коментарів з цього приводу, однак по секрету зазначає, що ініціатива також має на меті заохотити депутатів читати на дозвіллі – сценаристів для законодавчих коміксів планують набирати з числа лавреатів Шевченківської премії і переможців конкурсу «Коронація слова».

UaReview | ПІДПИСУЙТЕСЬ: Telegram

[ Підтримати проєкт ]

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Верховна рада дозволить подавати законопроєкти у вигляді коміксів.