Артем Мілевський може стати головним тренером київського Динамо

Як стало відомо з джерел, наближених до клубу, на тренерському містку Динамо назрівають кардинальні зміни. Хоч поки що невідомо, коли саме варто чекати перестановок, активний кастинг уже почався. Втім, поки що список претендентів невеликий.

Ви знаєте наші погляди на призначення головного тренера, – прокоментував брат Суркіса. – Біля керма великого клубу має стояти людина із динамівським серцем. Але останні роки були досить важкими для нашої команди, внаслідок чого кандидатів з динамівським серцем залишилось небагато. У нас обмаль колишніх гравців Динамо, які ще не побували в цій ролі. Я чув, що після нашого вильоту з єврокубків, Артем говорив, що зміг би зіграти за Динамо принаймні 20 хвилин. Але навіщо нам гравець, який може зіграти лише 20 хвилин? В нас таких повно! Тому ми вирішили спробувати його на посаді тренера. Зрештою, він, мабуть, останній, хто бачив конспекти великого Лобановського, хай і написані рукою Віктора Леоненка.

Наразі основною перешкодою до підписання контракту з Артемом Мілевським є його поточний статус гравця. Поки що невідомо, чи Артем захоче змінити перспективну білоруську команду на великий, хоча й посередній, український клуб.

Основною перевагою Артема експерти вважають його глибоке знання психології гравців, їх проблем, потреб та бажань. Також у роботі йому може стати в нагоді вміння орієнтуватися у нічних закладах Києва, що дозволить ефективно здійснювати пошук своїх гравців перед важливими іграми.

Менеджмент Динамо сподівається на підвищення відвідуваності матчів. Адже новини про Мілевського на спортивних сайтах набирають десятки тисяч переглядів. Цілком можливо, що усі ці люди захочуть прийти на стадіон, щоб подивитися на колишнього спортсмена наживо.

Нагадаємо, після програшної гри Динамо із луганською Зорею гравців зустрічав Мілевський, де коротко але доступною мовою пояснював їм їхні помилки на полі.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ:  TwitterTelegram

[ Підтримати проект ]

Опубліковано у Спорт // Теги: , , // Постійне посилання: Артем Мілевський може стати головним тренером київського Динамо.