Тарантіно зніме фільм про геїв під назвою “Едуард, милий”

Квентін Тарантіно

Після успіху вестерну “Джанго вільний”, який розповідає про проблему расизму, Квентін Тарантіно вирішив взятись за ще одну проблему сучасності – дискримінацію геїв. Новий фільм, зйомки якого повинні розпочатись вже влітку цього року, називатиметься “Едуард, милий”, повідомляє “The Hollywood Reporter”.

На цей раз Тарантіно зніме фільм у стилі поліцейського кіно. “Едуард, милий” стане рімейком фільму 1971 року з Клінтом Іствудом у головній ролі “Брудний Гаррі”. За сценарієм, під час виконання одного із завдань поліцейський, що практикує ряд жорстоких прийомів для розкриття злочинів, раптом виявляє, що він – гомосексуаліст. Герой стикається із тотальним нерозумінням своєї позиції. І все, що залишиться йому робити – це карати злочинців за гомофобію з допомогою своїх жорстоких методів.

Мені потрібно, щоб усе було як в житті, щоб герой справді відчував образу за дискримінацію усіх геїв, – розповідає Тарантіно, – Він повинен, їдучи по місту і почувши про себе висловлювання “**аний педик”, бути готовим вискочити з машини й замочити поганця нафік!

Головний герой, за словами Тарантіно, буде розправлятись із злочинцями у стилі “брудного Гаррі”, тобто вистрелить кілька разів зі свого “Магнума” 44 калібру, після чого запхає його гомофобові в одне місце і запитає: “Я знаю про що ти зараз думаєш. Вистрелив він всі шість патронів чи тільки п’ять?…

Тарантіно традиційно обіцяє багато крові.

На роль гея-поліцейського прогнозують Крістофа Вальца, що вже знімався у фільмах Квентіна Тарантіно “Безславні виродки” та “Джанго вільний” і отримав по Осказу за ролі у цих двох фільмах.

Також подейкують, що музику для фільму напише сер Елтон Джон.

На екрани фільм вийде 14 лютого наступного року.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , // Постійне посилання: Тарантіно зніме фільм про геїв під назвою “Едуард, милий”.