Михайла Поплавського зі скандалом не пустили на церемонію нагородження Оскар

Михайло Поплавський

Служба охорони церемонії нагородження “Оскар” не пустила на червону килимову доріжку народного артиста України та ректора Київського національного університету культури і мистецтв Михайла Поплавського, повідомляє журнал “Кіно”. У нього був виявлений підроблений пропуск і бейдж на ім’я неіснуючого персонажа серіалу “Клон”.

Варто відзначити, що перший кордон охорони Михайло Михайловичу подолати вдалось, але наступний звернув увагу на незвичайний одяг співаючого ректора – він був одягнений у костюм Елвіса Преслі. Поплавський намагався переконати охоронців, що він дійсно запрошений гість, що він забув пропуск в готелі і що він є другом співачки Адель, яка нібито навчалась у Київському національному університеті культури і мистецтв на заочному відділенні, підтвердивши слова парою розмитих фотознімків на своєму телефоні.

Для з’ясування обставин охороні довелося викликати начальника служби безпеки, якому Михайло Михайлович доводив, що є відомим українським співаком, показав посвідчення народного артиста, а також запис на телефоні зі свого останнього концерту. Для підтвердження свого таланту Поплавський заспівав пісню “Кропива” і з виразом розповів вірш Лесі Українки “Як дитиною, бувало”.

За Поплавського намагався заступитися австрійський актор Крістоф Вальц, що проходив повз, але виявилося, що він просто переплутав Михайла Михайловича з Денні де Віто. Після цього охорона пригрозила народному артисту України арештом і йому довелось відступити.

Ніколи більше не з’явлюся на цій церемонії, а вас нізащо не пущу на свій концерт“, – процитували погрози Михайла Михайлович в адрес охоронців очевидці.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Шоу-бізнес // Теги: , , , // Постійне посилання: Михайла Поплавського зі скандалом не пустили на церемонію нагородження Оскар.