Журнал вилучили з продажу за фото, на якому Дмитро Табачник таємно купує сало

Табачник Дмитро

Щотижневий журнал «Таблоїд» оприлюднив сенсаційні фото, на яких міністр освіти України Дмитро Табачник о другій годині ночі у темному провулку біля вулиці Кільцева у Києві купує сало. Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” редактор видання Роман Єллов. Пізніше стало відомо, що журнал не можна знайти у жодному кіоску Києва.

Хоча чоловік на світлинах одягнений у темні окуляри та плащ, у момент, коли він перевіряє якість продукту, добре видно, що це саме Дмитро Табачник, – пише Роман Єллов, – На одній з фотографій зафіксовано куштування невеличкого шматка сала. У цей час на обличчі чоловіка проявляється вираз екстазу.

У коментарях у соціальній мережі Facebook відразу почалась перепалка. Зокрема ряд користувачів піддали матеріал журналу “Таблоїд” та самого редактора гострій критиці, адже, за їх версією, “проросійсько налаштований політик апріорі не міг отримати екстазу від сала, а симулювати не було потреби“. Крім того вони запевнили, що фото – не що інакше, як “фотошоп”.

Один з прихильників політики міністра навіть заявив, що у Табачника є алібі: о другій години ночі він особисто бачив, як той купував російську горілку і матрьошки.

Пізніше ряд користувачів Facebook заявили, що обходили ряд київських кіосків, які продають пресу, і журналу “Таблоїд” не знайшли.

В такому випадку журнал вилучили з продажу через його зміст“, – відповів редактор журналу Єллов і перестав відповідати на запитання.

Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією.

Мрія Мрієчко спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Журнал вилучили з продажу за фото, на якому Дмитро Табачник таємно купує сало.