Міносвіти профінансує вітчизняний порнофільм

Табачник Дмитро

Міністерство освіти і науки України вкладе гроші у перший український порнофільм. За повідомленням прес-служби МОН, зйомки стрічки повинні закінчитися вже до наступного навчального року.

Ми маємо зробити все можливе, щоб повернути увагу молодого покоління до класичної української літератури, – розповідає міністр освіти і науки Дмитро Табачник, – Останніми роками школярі не мають бажання вивчати програмні твори, тому їх треба заохочувати робити це будь-якими методами. Я вже домовився з новою харківською порно-студією про екранізацію “Кайдашевої сім’ї” Івана Нечуя-Левицького, найбільш непопулярного твору в наших учнів. Ця повість має всього лише шість героїв, а майже всі дії відбуваються на одному місці, що зробить процес зйомок недорогим. Проблематика твору актуальна і донині, а двосерійний порнофільм якнайкраще донесе її до молодого покоління українців.

Як стало відомо, сюжет повісті залишиться незмінним. Крім того, на екрані постійно будуть з’являтися субтитри скороченого змісту твору.

Експерти вже передбачують різке падіння на ринку фіктивних медичних довідок для 9-го класу. Повідомляється також, що цей фільм вже викликав зацікавлення класичною українською літературою в США та Німеччині.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Камасутра увійде до шкільної програми з світової літератури.

Льоша Тайванчик спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Міносвіти профінансує вітчизняний порнофільм.