Жителі Яремче відмовились від м’яса

Яремче

У місті Яремче Івано-франківської області міська рада прийняла рішення заборонити вживання м’яса на території міста та розірвати договір оренди, на підставі якого компанії, що торгують м’ясом, розташовували на території міста свої склади, магазини та ферми. Рішення було прийняте 6.11.2013 року, повідомляє “Івано-Франківська правда”.

Від сьогодні в Яремче практично неможливо замовити на обід м’ясні продукти – ні м’яса домашніх тварин, ні птиці, ні риби, ні ковбасних виробів. Наразі журналістам видання вдалось лише замовити на обід жаб’ячі лапки – “і то з-під поли”.

Рішення міськради стало наслідком громадської активності групи ініціативних місцевих громадян-вегетаріанців, яким не подобалось, що в Яремче поширюють м’ясо, яке отримане внаслідок насильства над тваринами.

Прокоментував рішення міськради у своєму Facebook Євген Глібовицький, який неодноразово залучався в якості експерта щодо стратегії розвитку міста Яремче:

Нещодавня відмова міста Яремче від мобільного зв’язку наробила багато шуму – зокрема, обурення широких мас. І тому рішення було скасоване. Але завдяки цьому недовготривалому скандалу про Яремче почули не лише по усій Україні та території СНД: завдяки пресі про Яремче дізнались у всьому світі. Взявши це до уваги, ініціативна група, що займається розвитком туризму в Яремче, після недовгого мозкового штурму вирішила, що можна заборонити щось інше – але щось таке, без чого, на відміну від мобільного зв’язку, обійтися можна. Було обране м’ясо.

За словами Глібовицького, хоча ця заборона також викличе хвилю обурення, до Яремче масово почнуть з’їжджатись туристи, які не їдять м’яса, і незабаром місто стане меккою світового вегетаріанства.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Жителі Яремче відмовились від м’яса.