У Херсоні почали виготовлення вина з кавунів

Кавун

5 листопада в Херсоні відбулося урочисте відкриття першого в світі заводу з виготовлення вина на основі кавунів. На цій безпрецедентній події були присутні представники більшості великих алкогольних компаній країни та декількох світових брендів. Всіх їх зібрала можливість продегустувати на смак херсонське ноу-хау, повідомляє видання “Херсонщина за день”.

Власник заводу – місцевий фермер, та за сумісництвом модельєр Владислав Зелений, який уже давно відомий на Херсонщині завдяки своїм яскравим колекціям прет-а-порте у кавуновій стилістиці.

Ідея створення вина з кавунів виникла в мене зовсім випадково, – розповідає про свій винахід новоспечений власник заводу, – В кінці цього літа у мене на складі залишалося близько 30 тон не проданих кавунів, ну вони і почали через деякий час псуватися, бо при перевезенні добряче побилися. Ось я і зібрався порізати кілька кавунів свиням, щоб дарма не гнили, а поки ніс – понюхав та випадково надпив трохи тієї браги. Пійло виявилося досить непоганим на смак – так і прийшла ідея виготовлення вина з кавунів.

Зелений також зазначив, що виготовлення такого кавунового вина ще й екологічно вигідно, бо для напою не потрібна упаковка – воно може постачатись безпосередньо в оболонці кавуна.

Під час дегустації далеко не усім професійним сомельє сподобалось нове вино, що Владислав Зелений списав на невеликий термін витримки. За його словами, виноградне вино урожаю 2013 року також далеко не всім би сподобалось.

Під яким брендом розповсюджуватиметься вино з кавуна наразі невідомо.

Раніше повідомлялось, що на українському ринку з’явиться новий горілчаний бренд – “Мілевська”.

Alex Ridens спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Херсоні почали виготовлення вина з кавунів.