Янукович заявив, що страусів у Межигір’я йому підкинули

Янукович, прес-конференція в Ростові-на-Дону

Віктор Янукович запевнив, що більшість об’єктів, сфотографованих журналістами у його резиденції, завезли в Межигір’я напередодні загони самооборони Майдану. Про це він заявив на прес-конференції в Ростові-на-Дону.

Усі ці страуси, кабанчики, поні, фазани – їх підкинули радикально налаштовані молодчики. Під страхом смерті, погрожуючи їм автоматами, цих бідних тварин привели в Межигір’я“, – зазначив Янукович.

Окрім того активісти повісили усі велетенські люстри, картини та позносили дорогі меблі в Межигір’я, вважає екс-президент. “Дуже схожі люстри я бачив, коли був в гостях у Тягнибока, письмовий стіл бачив у Яценюка, а таку самісіньку сантехніку – у Кличка“, – натякнув Янукович.

Однак найбільше здивування у Януковича викликала поява корабля в Межигір’ї: “Це ж яким цинічним треба бути, щоб підкинути цілий корабель! Невже вони справді думали, що хтось повірить, ніби все це моє?

Окрім того Янукович прокоментував інформацію щодо його рахунків у швейцарських банках. “Я не зрозумів запитання“, – сказав екс-президент.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Янукович заявив, що страусів у Межигір’я йому підкинули.