У дворі на лавці пройшла зустріч “жашківської четвірки”

Жашківська четвірка

В одному з дворів Жашкова Черкаської області пройшла зустріч чотирьох мешканок Жашківського району у форматі “жашківської четвірки”. Про це повідомляє кореспондент місцевого видання.

У зустрічі, яка розпочалася близько 10:30 за Черкасами, взяли участь пенсіонерка Марія Іванівна, пенсіонерка Людмила Василівна, пенсіонерка Наталія Володимирівна та пенсіонерка Алла Владленівна.

У переговорах зі сторони Жашкова також взяли участь випадкові перехожі, які мимоволі стали об’єктом обговорення “жашківської четвірки”.

Переговори стартували після тристоронньої зустрічі Іванівни, Василівни та Володимирівни. Останньою на переговори прибула Владленівна, пояснивши запізнення тим, що вона постійно спізнюється.

В рамках переговорів було вирішено, що в Жашкові холодно, молоді люди – наркомани, молоді панянки – проститутки, а раніше було краще. Жодного документу за результатами зустрічі підписано не було.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: У дворі на лавці пройшла зустріч “жашківської четвірки”.