Україна готується прийняти масовий потік мігрантів зі США

Дональд Трамп

Після оголошення перемоги республіканця Дональда Трампа на виборах президента США, американці почали масово цікавитися еміграцією в інші країни, в тому числі і в Україну. Про це повідомляє портал економічних новин «Заводимо трактор».

За словами представника міграційної служби України американці найбільше цікавляться умовами життя в таких містах, як Черкаси, Житомир, Бердичів і Чугуїв, а також умовами праці на різних підприємствах – від заводів і фабрик до кафе, клінінгових компаній і кіосків.

Безсумнівною перевагою для американських претендентів є збільшення мінімальної зарплати з початку 2017 року до 3200 грн. Хоча американці явно хочуть заробляти більше, що позначається на їх запитах в Google. Згідно з пошуковими запитами американці найчастіше цікавляться, як стати чиновником в Україні, що зумовлено недавньою публікацією декларацій державних службовців.

«Ми чули, що у вас в країні навіть журналісти і діджеї з легкістю можуть купити собі велику квартиру в центрі столиці, – повідомив українським журналістам помічник головного редактора The New York Times Сержіо Лещенковскі. – Це звичайно змушує серйозно задуматися про можливості переїзду до вашої країни

А між тим, мігранти з азіатських і африканських країн готуються до конкуренції на найбільших ринках північної Америки і масово завантажують пісні реперів зі США з метою вивчення американських матюків.

Читайте також: Чи варто боятись обрання Трампа президентом США

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Україна готується прийняти масовий потік мігрантів зі США.