У Tinder заблокували профіль Дональда Трампа

В компанії Tinder повідомляють про блокування профілю президента США Дональда Трампа на невизначений термін. Інсайдери зазначають, що Трамп розсилав по 10 дікпіків на секунду та призначав побачення під Капітолієм всім, хто став з ним парою.

Спочатку Трамп отримав попередження від сервісу для онлайн-знайомств Tinder про підозрілу активність, але продовжував порушувати правила та організовувати масові побачення.

«Під час пандемії коронавірусу збиратись групами заборонено. Нам дуже прикро, що ми не зреагували раніше, ми чекали дій з боку Badoo», – коментують в Tinder.

Натомість Трамп переконує, що призначав побачення на різний час та малими групами, але в Tinder стався глобальний збій. Він пообіцяв взяти справу під особистий контроль на наступні 7 днів та заблокувати сервіс.

За даними джерел у Білому домі, Трамп збирається започаткувати власну соціальну мережу, а тому просить відгукнутись російських хакерів, які допомагали йому з проєктом виборів у 2016 році.

Нагадаємо, популярна серед дітей віком 8-10 років соціальна мережа Likee також заблокувала Трампа, оскільки він не взяв участь в челенджі та не зняв жодного відео під пісню Cardi B «WAP».

дужевпертажінка, спеціально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ: , Telegram

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , // Постійне посилання: У Tinder заблокували профіль Дональда Трампа.