В Росії затримано рекордну партію DVD з мультфільмом “Ну, погоди!”

Третього вересня на кордоні з Казахстаном російськими прикордонниками затримано велику партію DVD з мультфільмом “Ну, погоди!”, повідомляє Газета.ru. Вартість партії на чорному ринку оцінюється у 3,5 млн. доларів. На даний час це найбільша партія контрабандного “Ну, погоди!” в історії РФ.

Близько 4 години ночі на кордон прибула вантажівка, яка за документами повинна була перевозити канцелярські товари, – розповідає полковник Олексій Гумільов, начальник митної служби, що проводила затримання, – Про контрабандний товар нас було попереджено завчасно. При обшуку вантажівки нами було вилучено близько 700 тис. примірників піратських DVD із забороненими для дітей мультфільмами. Важко навіть уявити, якої шкоди могла б завдати дана партія, потрап вона у руки дітлахів.

За інформацією Управління по боротьбі з організованою злочинністю РФ, далі контрабандні DVD повинні були надійти у найбільші міста Російської Федерації. Там спеціально створена дилерська мережа розповсюджувала б їх серед дітей та підлітків поблизу шкіл.

Нагадаємо, з 1 вересня 2012 року в Росії мультиплікаційний фільм “Ну, постривай!” згідно закону “Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю та розвитку” винесений в категорію “для дорослих” і може бути показаний лише після 11 години вечора.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: В Росії затримано рекордну партію DVD з мультфільмом “Ну, погоди!”.