В Австрії судові пристави за борги клубу конфіскували у “Дніпра” Євгена Коноплянку

Євген Коноплянка

Під час тренувального збору ФК “Дніпро” у Австрії в готель, де проживала команда, у зв’язку з судовим розглядом заборгованості дніпропетровського клубу за будівництво стадіону “Дніпро Арена” прибули судові пристави.

Згідно з рішенням суду, виконавці конфіскували у футболістів і менеджерів всі готівкові кошти. Втім, коштів в сумі виявилося замало для погашення боргу, тому пристави прийняли рішення конфіскувати найдорожчого гравця “Дніпра” – Євгена Коноплянку, повідомляє австрійська спортивна газета “Grune Aprikosen”.

У загальній складності, австрійська компанія “Hochtief Solutions”, яка займалася будівництвом стадіону, вимагає від “Дніпра” погасити заборгованість на суму близько 11 млн. євро. Саме в таку суму оцінили Євгена Коноплянку, згідно з даними порталу transfermarkt.de.

Журналістам газети «Кримінальний Житомир» вдалося зв’язатися з Женею по телефону.

«Зі мною все гаразд, зараз я перебуваю вдома у одного із судових приставів, – заявив Євген журналістам. – Мене тут годують, дозволяють дивитися телевізор і малювати. Що буде далі я не знаю, бо не розумію німецької

За словами адвоката “Hochtief Solutions”, на даний момент представники компанії шукають покупців, які зможуть заплатити за Коноплянку суму еквівалентну загальній сумі боргу “Дніпра”.

Журналістам також вдалося почути думку генерального директора “Дніпра” Андрія Стеценка:

«Це маячня якась, просто нонсенс, в голові не вкладається, – обурюється Стеценко. – Ми однозначно будемо подавати до суду, адже Коноплянка коштує набагато дорожче. От якби вони забрали Калініча або Інкума, тоді інша справа. Ми навіть Чеберячко їм готові віддати на додачу, але Коноплянку нехай повернуть.»

Журналісти газети «Кримінальний Житомир» продовжують стежити за розвитком подій.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: В Австрії судові пристави за борги клубу конфіскували у “Дніпра” Євгена Коноплянку.