Уряд Азарова виділив кошти на боротьбу з комарами

Комарі кусають за ногу

Кабінет Міністрів України, за ініціативою Прем’єр-міністра Миколи Азарова, виділив кошти на боротьбу з комарами. Згідно з розпорядженням, Міністерство охорони здоров’я отримало 29,9 млн гривень, повідомляє Урядовий портал.

Держава повинна дбати про своїх громадян, – коментує ініціативу Уряду міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, – Цього літа відчувається неабияке збільшення активності комарів, комахи кусають людей у 3,5 разів більше за норму. В листах, які сотнями приходять на поштову скриньку Кабміну, а також службову пошту Миколи Яновича, люди скаржаться на укуси комарів і просять вжити заходів для боротьби з ними. Тому на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр поставив перед нами завдання відреагувати на прохання і задовольнити прагнення людей жити комфортно.

За словами Богатирьової, ліквідувати комарів будуть спеціально навчені люди. Вони будуть висаджуватись у найбільш заселених комахами місцевостях (лісах, водоймах, майданчиках біля будинків у спальних районах міст) і ловитимуть їх. У який спосіб спеціалісти будуть ловити комарів, міністр не уточнила.

Крім того повідомляється, що в підтримку ініціативи Уряду з’явиться спеціальна соціальна реклама під гаслом: “Держава дбає про вас: ні кровососам!

За словами Богатирьової, громадяни повинні відчути зменшення кількості укусів комарів вже у третій декаді липня.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Уряд Азарова виділив кошти на боротьбу з комарами.