При Кабінеті Міністрів відкрилась спільнота анонімних хабарників

Будинок Уряду

9 травня у підвальному приміщенні Будинку Уряду України відбулось перше засідання спільноти анонімних хабарників при Кабінеті Міністрів. Ініціатором створення спільноти виступила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

На перше засідання анонімних хабарників (АХ) для урочистого відкриття було запрошено Прем’єр-міністра України Миколу Азарова. Він показово розрізав стрічку з намальованими на ній американськими доларами, після чого виголосив промову, в якій закликав усіх відповідальних чиновників приєднатись до нової ініціативи.

Спільнота діє за принципами спільноти анонімних алкоголіків, – розповідає Наталія Королевська, – Члени товариства збираються в групи і розповідають історії з власного досвіду, як вони піддавались спокусі хабарництва. Традиційно все починається з привітання: “Добрий вечір, мене звати Наталія, і я брала хабарі!”, а всі решта відповідають: “Добрий вечір, Наталія!” І далі, власне, йде сама розповідь.

За словами Наталії Королевської, відразу після того, як з’явилась інформація про створення товариства анонімних хабарників, вони почали отримувати масу заявок на членство.

“Бажаючих вступити до анонімних хабарників при Кабміні виявилось більше, аніж місць. І коли ми про це казали чиновникам, що подавали заявку на вступ, дехто навіть пропонував нам гроші для врегулювання цієї проблеми”, – розповідає Королевська.

Відомо також, що під патронатом АХ при Кабміні буде створено цілу мережу спільноти в регіонах. Зокрема, найближчим часом буде засновано спільноти анонімних хабарників при Державній Податковій Службі у Львівській області, при Управлінні ДАІ в Одеській області та при Прокуратурі м. Донецьк.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: При Кабінеті Міністрів відкрилась спільнота анонімних хабарників.