У Києві пройде виставка картин Миколи Азарова

Микола Азаров художник

У липні в Національному музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відкриється виставка картин, намальованих особисто Миколою Яновичем Азаровим за час його роботи в Кабінеті Міністрів України, повідомляє офіційний сайт комплексу. Всього на виставці буде представлено близько 300 картин різної тематики, і це тільки невелика частина колекції, адже багато картини Прем’єр-міністр вже встиг подарувати друзям, колегам, родичам, фанатам.

Талант художника Микола Янович відкрив у собі нещодавно, орієнтовно в один час з виходом першої книги Віктора Януковича. Експерти, які вже встигли оцінити картини, були здивовані, розгублені і збентежені, але в той же час високо оцінили майстерність виконаних робіт.

«Колекція Азарова рясніє розмаїттям, – поділився думкою працівник національного художнього музею Костянтин Пікассян (який, за його словами, після перегляду колекція став частіше посміхатися і більше любити життя, – прим. ред.). – Там є як історичні мотиви, так і ліричні пейзажі, портрети, шаржі на відомих іноземних чиновників, які, очевидно, були намальовані під час якихось переговорів. Дуже багато натюрмортів, в центрі яких знаходяться овочі, особливо капуста.»

Наприкінці виставки заплановано провести аукціон, на якому будь-який бажаючий може поборотися за право володіння експонованих робіт Прем’єр-міністра. За оцінками експертів, виручка від аукціону в сумі може перевершити навіть гонорари Віктора Федоровича за книги, що автоматично зробить Миколу Яновича найдорожчим українським художником сучасності.

Варто відзначити, що після особистого прикладу Президента України серед українських чиновників стає модним трендом демонструвати свої таланти. Так, у серпні відбудеться виставка глиняних свистульок, виліплених Михайлом Чечетовим без допомоги рук, а Вадим Колесніченко в Національному палаці Україна прочитає свій улюблений вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну, як сонце, любіть…», після чого відбудеться «радянська дискотека 80-х».

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Шоу-бізнес // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Києві пройде виставка картин Миколи Азарова.