Молодики, які побили учасників зоофіл-параду, виявились геями

Побиття

Днями у Дніпропетровську пройшов “Зоофіл-парад”. Близько 20 людей, одягнених у костюми звірів, пройшли проспектом Карла Маркса. В руках вони тримали плакати із надписами “Звірів треба любити!” і “У всіх нас є щось тваринне”. Через 10 хвилин ходи на активістів напала група невідомих молодиків, на цьому “Зоофіл-парад” скінчився.

Один зі свідків упізнав серед нападників активістів ЛГБТ-спільноти, що брали участь у нещодавньому Київському “гей-параді”.

Люди, одягнені у костюми звірів відразу привернули мою увагу, – розповідає очевидець Едуард, – Собаки, коти, ведмеді, тигри й панди людського росту йшли по проспекту і показували всякі непристойні рухи. І раптом до них підбігли декілька молодиків і почали лупцювати. Все виглядало наче в якомусь цирку: змішались люди й звірі. І якщо більшість зоо-активістів зразу тікало, то “заєць” не здався без бою і чинив найвідчайдушніший опір. Серед нападників я впізнав учасників київського “гей-параду” – бачив їх в інтернеті. Вони зовсім не походили на ніжних хлопців, хоча й були у стильному одязі. “Бий збоченців!” – кричали агресивні геї, б’ючи “звірів”-зоофілів ногами. Після кількох хвилин усе закінчилось, усі розбіглись.

Як з’ясувалось, захід відбувався без узгодження з місцевою владою. Саме тому активісти йшли без оточення правоохоронців, які могли б їх захистити.

В Управлінні МВС у Дніпропетровській області повідомили, що жодних звернень від постраждалих з приводу схожого інциденту до них не надходило.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , // Постійне посилання: Молодики, які побили учасників зоофіл-параду, виявились геями.