За участь у гей-параді пропонують по 100 гривень

Гей-парад

В Інтернеті з’явилися оголошення про набір учасників гей-параду у Києві. Так, на одному з форумів за участь у гей-параді пропонують 100 грн. У повідомленні вказано, що збір учасників відбудеться за два квартали від Майдану Незалежності. Далі піша хода має рушити в напрямку до Верховної Ради. Достатньо чітко виписано дрес-код учасників гей-параду. Зокрема, чоловікам, які прийдуть одягнені у шкіряні штани та матимуть боа, оплата буде вдвічі більшою.

«У нашій країні досить неоднозначно ставляться до представників сексуальних меншин, – анонімно прокоментував цю новину один з організаторів акції, – тому більшість геїв навряд чи ризикнуть вийти на наш парад. А провалити перший в історії України гей-парад ми не хочемо. Та на щастя існує розвинена і перевірена часом система проведення платних мітингів, учасники яких не гребують стояти під будь-якими гаслами. Уже протягом кількох годин після появи оголошення ми отримали підтвердження від достатньої кількості людей. Є підстави вважати, що це буде один із найчисельніших київських заходів за останній час.»

Поки що журналістам не вдалося з’ясувати хто фінансує проведення гей-параду. Існують припущення, що це хтось з високопосадовців з нетрадиційною сексуальною чи політичною орієнтацією. Але люди губляться, хто ж саме з них взяв на себе усі витрати.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: За участь у гей-параді пропонують по 100 гривень.