Микола Азаров за місяць досконало вивчив німецьку мову

Азаров Микола Янович

Колишній Прем’єр-міністр України не втрачає часу дарма, перебуваючи на відпочинку в Австрії, куди він поїхав після своєї відставки. За час свого перебування у цій країні Микола Азаров значно вдосконалив знання німецької мови, повідомляє австрійська газета Niederösterreichische Nachrichten з посиланням на іншу газету Oberösterreichische Nachrichten.

За інформацією австрійських журналістів, Азаров почав вивчати німецьку мову в кінці грудня 2013 року за порадою свого сина, який живе і веде бізнес в Австрії, та за місяць домігся значних успіхів. Перед самою відставкою Азаров успішно здав Центральний іспит з німецької мови вищого ступеня (ZOP) у київському представництві Інституту ім. Ґете, отримавши відповідний диплом.

«Микола Янович вразив мене своєю тягою до вивчення німецької мови, – повідомив австрійським журналістам один з семи репетиторів Азарова, який попросив називати його просто Гейзенбергом. – За місяць ми вивчили всі основні ази німецької мови. Репетитори змінювали один одного в міру своєї втоми, але в той же час герр Азаров безустанно зубрив лексику і правила без перепочинку. При цьому герр Азаров постійно згадував складність української мови, яку він так і не зміг вивчити.»

В Австрії Микола Азаров вже вільно дає багатогодинні інтерв’ю на чистій німецькій мові. Його промова багата складними німецькими ідіоматичними виразами, прислів’ями та загадками. Багато хто навіть розрізняє в розмові екс-прем’єра України рідкісну тірольску вимову.

А не так давно, відпочиваючи в караоке-барі, Микола Янович відмінно заспівав три народні австрійські пісні, навіть не дивлячись на екран з текстом, і отримав за свій спів максимальну кількість балів.

Читайте також: Микола Азаров проходить у Австрії співбесіду на посаду директора Microsoft.

Хмельницький ловелас Юрко Горобець спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: Микола Азаров за місяць досконало вивчив німецьку мову.