Кріштіану Роналду не чекає на Євро 2012 в Україні

Черговий скандал навколо ЄВРО 2012. Під час фінальної частини чемпіонату Європи, футболісти не тільки не хочуть жити в Україні (нагадаємо, лише дві збірні, окрім господарів, виявили бажання проживати на території нашої держави – ред.), але й грати на українських стадіонах.

Минулого тижня, у інтерв’ю італійські газеті “Sport per casalinghe”, лідер португальської збірної Кріштіану Роналду заявив, що між ним і тренером португальців існує домовленість, згідно якої капітан гратиме за збірну лише у матчах, які відбуватимуться на території Польщі. “Забруднене повітря та радіація може дуже негативно вплинути на моє здоров’я. ЄВРО проходить кожні 4 роки, а здоров’я – одне. Не хотілось би ставити під загрозу кар’єру і життя, навіть заради перемоги!” – заявив Кріштіану.

Крім того, за не підтвердженню інформацією, близько 50 футболістів відмовляються грати в Україні. Ця інформація старанно замовчується UEFA, щоб не спав попит на квитки.

В той же час, головний менеджер “футбольного” підрозділу Adidas Генріх Фарц повідомив, що компанія розробила унікальний футбольний респіратор для гри у екологічно забруднених місцях. Новинка отримала назву “Football Scorpion” на честь персонажа комп’ютерної гри “Mortal Kombat”. Респіратор важить кілька грамів і не закриває огляду футболісту. Амуніція буде апробована в найближчих товариських матчах, і якщо не буде протипоказань, UEFA дозволить використовувати її під час EURO 2012. Тому, шанси побачити на українських стадіонах світових зірок залишаються.

Ярослав Львівський спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , // Постійне посилання: Кріштіану Роналду не чекає на Євро 2012 в Україні.