Колонка Олега Ляшка. Діти потребують материнських грудей!

Перші груди, які я пам’ятаю – мамині.

Доброго дня, мої любі! Портал UaReview люб’язно запросив мене вести колонку, а я люб’язно погодився, і тепер буду до вас звертатись ще й із цих сторінок.

Сьогодні в Маріїнському парку я приєднався до акції молодих матусь, влаштованої в підтримку вигодовування дітей груддю. Я просто проходив повз парк, і побачив красивих молодих мам, які годували грудьми своїх діток. А поруч я побачив відеокамеру ТСН – і не зміг не підтримати акції.

У найближчому супермаркеті я купив суміш для штучного вигодовування малюків і демонстративно перед камерою висипав її на землю й потоптав – таким чином невербально показавши своє ставлення до цього. Далі я почав допомагати матусям годувати їх дітей, адже підтримка чоловіків це так важливо. Комусь я поміг підтримувати дітей, комусь – прикладати їх груди до дитячих ротиків. Вважаю, що з молоком матері ми отримуємо тісний зв’язок між поколіннями – це моя принципова позиція.

Журналісти ТСН, очевидно, не погодились із моєю радикальною позицією – бо сюжет до ефіру не пустили. Ось така у нас держава, чесному політику і слова сказати не дають. Матері, пам’ятайте – незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, ви повинні годувати своїх дітей грудьми! І ваші діти будуть вам вдячні за це.

Ваш Олег Ляшко

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Колонка Олега Ляшка. Діти потребують материнських грудей!.