В Росії відредагували статтю у “Вікіпедії” про Путіна, написавши, що його зріст – 190 см

Володимир Путін на підборах

“Вікіпедія” звинувачує російські державні структури в тому, що вони відредагували статтю про президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомляють ряд ЗМІ з посиланням на Independet.

В оригінальному пості “Вікіпедії” про Путіна було заявлено, що його зріст 167 см. Проте, пізніше цей запис відредагували таким чином, що російський президент підріс на 23 сантиметра – до 190.

Редагування було зроблено з IP-адреси урядової установи Росії, повідомляє видання.

Зрозумівши, що вносячи правки в Вікіпедію можна впливати на реальність, Путін в статті про себе змінив те, що давно його хвилювало – свій зріст, йдеться в статті британського видання.

Окрім того було внесено правки і в статтю про Аліну Кабаєву в Вікіпедії. Так розмір грудей російської гімнастки зріс із третього до четвертого.

Нагадаємо, Росія відредагувала статтю у “Вікіпедії” про падіння “Боїнга-777”, написавши, що літак збили українські вояки.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Росії відредагували статтю у “Вікіпедії” про Путіна, написавши, що його зріст – 190 см.