Путін втомився бути російським президентом і тому стане царем

Володимир Путін, Time

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що втомився бути президентом. Церемонія коронації відбудеться 17 липня 2014 року в приміщенні Боярської Ради (колишня Державна Дума). За повідомленням російських ЗМІ, помазання відбуватиметься за давньоросійською традицією.

Президент Російської Федерації видав наказ, за яким ліквідується Конституція, федеративний устрій і більшість інститутів влади у РФ.

Першими будуть ліквідовані Антикорупційний комітет, Комітет з захисту прав людини та Російська Суспільна Ініціатива як найменш потрібні, – вони і так вже давно виконують свої функції суто формально. Міністерства також переживуть серйозні зміни: так, наприклад, Міністерство Внутрішніх Справ та Міністерство Оборони будуть об’єднанні у Опричнину, яку очолить Сергій Шойгу, а Міністерство Охорони Здоров’я буде ліквідовано, оскільки немає історичного аналогу.

Федеративний устрій буде змінено на монархічний, адже, на думку Путіна, саме повернення до імперії є “найкращим варіантом для розвитку Росії, і, насамперед, для добробуту певних соціальних верств“.

Ціла низка діячів культури та мистецтва вже підтримала ініціативу Президента. Так Іван Охлобистін відмітив, що “подібна увага до традицій заслуговує на найвищу похвалу, і є надбанням усього слов’янського православного світу” й похизувався, що саме йому припала честь вести майбутнього царя на трон. “Патріарх Кирил поновив мене задля цього у моєму сані священнослужителя на прохання царя-батюшки нашого. На жаль, Володимир Володимирович неодружений, але Головний Радник [кол. прем’єр-міністр — прим. ред.] Дмитро Медведєв погодився проводити його під руку до престолу, як того потребує звичай“, — додає актор.

Відомий режисер Нікіта Міхалков також позитивно висловився про майбутню церемонію. “Приємно бачити, що на Русі повертаються до традиційних цінностей, це гідна відповідь американістській західній псевдо-демократії, — повідомляє він у своєму інтерв’ю каналу Росія-24, — уся влада йде від Бога, а голосом Бога говорить сам народ“. Митець також висловив надію, що цар зверне увагу на необхідність поновлення кріпацтва та десятинних поборів, як стовпів справжнього руського державництва.

Ми намагались взяти телефонне інтерв’ю у Олексія Навального, який одразу виступив з гострою критикою ініціативи Кремля, проте опозиціонер повідомив, що повинен їхати у заслання в Сибір і кинув слухавку.

Наразі єдиною перешкодою для сходження Володимира Путіна на царський трон є традиція, за якою саме у Київському Патріархаті мають вибрати, під яким іменем цар піде на трон. Проте, на думку Путіна, самодержцю немає необхідності дотримуватись абсолютно усіх традиції.

Читайте також: У Митному Союзі заборонять носити сандалі без шкарпеток.

Едуард Корчмар спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Путін втомився бути російським президентом і тому стане царем.