У Яценюка спростовують його участь в розробці вірусу Bad Rabbit

Ряд експертів припустили, що вірус Bad Rabbit, який наприкінці жовтня атакував інформаційні мережі в Україні та Росії, міг бути розроблений колишнім прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком в якості помсти за звільнення з посади. Очевидці помітили, що Яценюк став менше голитися, збільшив діоптрії в лінзах окулярів і став частіше пити смузі, що опосередковано підтверджує захоплення програмуванням, повідомляє журнал “Комп’ютерні політики”.

«Це якась нісенітниця, – прокоментувала цю інформацію прес-секретар Яценюка. – З мов програмування пан Арсеній знає тільки Windows, Apple і трохи Фотошоп. Всі ці знання Арсеній Петрович використовує тільки на благо країни

Експерти відзначають схожість вірусів Petya і Bad Rabbit, а також проводять паралель з політичними діячами України. Є ймовірність, що скоро з’явиться вірус з ім’ям Vitalya, Vona, LuckyOleg або SuperNoga.

Нагадаємо, що комп’ютерний вірус Bad Rabbit атакував ряд українських державних підприємств та комп’ютери російських ЗМІ. У заражених комп’ютерів вірус вимагає викуп в 0,05 біткоіни і загрожує кулею в лоб.

Павло Коваль спеціально для UaReview

За підтримки HOSTiQ

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Яценюка спростовують його участь в розробці вірусу Bad Rabbit.