ГПУ закупить пробну партію електронних браслетів з камінням Сваровскі

Щоб заохотити підозрюваних високопосадовців носити електронні браслети, ГПУ планує закупити пробну партію пристроїв із камінням Сваровскі. Про це повідомляє джерело в Департаменті домашніх арештів ГПУ.

Останнім часом громадськість обурюється щодо запобіжних заходів обвинуваченим у вигляді домашнього арешту. Люди кажуть, що підозрювані у скоєнні правопорушень та корупції чиновники не носять електронних браслетів, незважаючи на рішення суду“, – розповідає керуючий складом електронних браслетів Мирон Кварц.

Дійсно, ми змушені зізнатись, що така проблема існує. Дивіться самі: як депутату чи прокурору, вдягнувши того браслета, йти на ділову зустріч? Ви бачили ті браслети? По-перше, вони не зручні. По-друге, це шмат китайської пластмаси. Вони банально смердять! Зовсім не гармоніюють із вишуканими речима обвинувачених. Я прекрасно розумію тих, хто відмовляється цей несмак носити, особливо жінок!” – каже Кварц.

За його словами, коли країна йде в Європу, все має бути на найвищому рівні. І тому було прийнято рішення: зробити пробне замовлення абсолютно нових електронних браслетів.

Вони будуть зроблені з якісних матеріалів: хорошої шкіри або екологічної пластмаси. Плануються різноманітні кольорові гами, призначені під будь-який стиль одягу, а також прикрашені кристалами Сваровскі. Впевнений, що таку красу ніхто не відмовиться одягти! – підкреслює керуючий складом. – Людям буде зручно й комфортно! А головне – громада буде знати, що обвинувачений під контролем. Якщо експеримент пройде успішно, ми підпишемо котракт з дизайнерським бюро Дольче та Габбана, або хоча б з Оксаною Караванською.

Славік Марафонєц спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: ГПУ закупить пробну партію електронних браслетів з камінням Сваровскі.