У Митному Союзі заборонять носити сандалі без шкарпеток

Сандалі і шкарпетки

У Митному союзі, куди входять Росія, Казахстан і Білорусь, можуть заборонити носити сандалі на босу ногу у зв’язку з небезпекою, яку вони несуть для здоров’я і естетичних цінностей населення.

Відповідне звернення направив депутат нижньої палати парламенту від “Справедливої ​​Росії” Олег Міхеєв, пишуть російські ЗМІ.

Депутат пропонує ввести адміністративну відповідальність за носіння на території Митного союзу сандалів без шкарпеток.

На його думку, відкрите взуття на босу ногу, таке як сандалі без шкарпеток, містить в собі небезпеки: починаючи від більшої ймовірності отримати травму, і закінчуючи негативним впливом середовища на ноги (пряме сонячне проміння, дорожний пил, автомобільні вихлопи тощо).

У результаті ноги наражені на ризики, яких можна уникнути, одягаючи шкарпетки – шрами, грибок, плоскостопість, деформація м’язів гомілки, варикоз нижніх кінцівок, хронічна венозна недостатність.

Окрім того, за словами парламентарія, ноги в сандалях без шкарпеток виглядають дуже неестетично. Тому заборона це робити направлена також і на виховання в населення хорошого смаку.

Нагадаємо, у Митному союзі можуть заборонити кеди і високі підбори.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Митному Союзі заборонять носити сандалі без шкарпеток.