Голова МВС заявив, що людей не можна бити по голові

Розгін Євромайдану

Голова Міністерства внутрішніх справ України Віталій Захарченко заявив, що людей не можна бити по голові. Міністр підкреслив, що це стосується всіх громадян України – і штатських, і людей у погонах.

Про це Захарченко розповів, відповідаючи на запитання про його ставлення до відставки заступника секретаря Ради нацбезпеки Володимира Сівковича та голови Київської держадміністрації Олександра Попова.

Хочеться відзначити, що людей не можна бити по голові, – сказав міністр, – бо це може призвести до негативних наслідків, таких як забої, синці, гематоми та струс мозку. Можна навіть проломити череп людині або убити її.

Посадовець наголосив, що велике значення мають і предмети, якими був здійснений удар. Якщо знаряддям злочину став важкий предмет, то удар буде сильнішим. І навпаки, якщо засіб для биття легкий, то серйозних ушкоджень голови можна уникнути.

Але це все одно не дає права будь-кому наносити удари по голові. Голови людей не призначенні для побиття, а всі, хто цим займається, мають бути покарані“, – підсумував Віталій Захарченко.

Нагадаємо, у ніч на 30 листопада у Києві на Майдані Незалежності відбувся силовий розгін мирних демонстрантів під час протестів на Євромайдані. Операція була проведена силами спецпідрозділу «Беркут», внаслідок чого протестувальники отримали травми, у тому числі й голови.

Дика Роза Семенівна спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Голова МВС заявив, що людей не можна бити по голові.