На місці Леніна встановлять пам’ятник Януковичу

Пам'ятник Леніну у Києві знесли

У Києві на бульварі Тараса Шевченка, де раніше стояв пам’ятник Леніну, встановлять пам’ятник Віктору Януковичу. Про це заявив народний депутат Михайло Чечетов в інтерв’ю телеканалу “Культура”.

Ленін в свій час побудував безкласове суспільство у східній Європі. Тоді це було актуальним, і саме за це йому було встановлено пам’ятник, – розповідає Чечетов. – Віктор Федорович сьогодні побудував справжнє громадянське суспільство в Україні. Хіба він не заслуговує бути увіковічненим ще за життя? За якого іще українського президента люди могли так вільно висловлювати свою думку? За чийого правління було стільки різних перспектив розвитку нашої держави? І в той же час, хто ще так міцно тримав владу в своїх руках? Це він показав світові, що значить український народ. Це він показав українському народові, що про нього постійно думають в Адміністрації Президента.

Чечетов також зазначив, що повалення Леніна саме тепер, незалежно від того, хто це зробив – дуже своєчасний крок. Адже саме тепер можна констатувати, що в України є свій лідер, вождь. “Чи, точніше, – батько“, – уточнив Чечетов.

За словами нардепа, ім’я скульптора, що займеться новим пам’ятником, наразі невідоме. Однак робота над монументом почнеться вже найближчим часом.

Нагадаємо, 8 грудня у Києві на бульварі Тараса Шевченка знесли пам’ятник Володимиру Леніну.

UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: На місці Леніна встановлять пам’ятник Януковичу.