Камалія виступить на розігріві у Лани Дель Рей

Камалія

10 червня, у рамках світового турне, до Києва завітає популярна американська співачка Lana Del Rey. Днями, на спеціальній прес-конференції, організатори повідомили деякі подробиці майбутнього концерту. Зокрема, стало відомо, що на розігріві виступатиме гурт “Lama” (мабуть, через співзвучність сценічних імен – ред.) та учасниця реаліті-шоу “Багаті теж плачуть” і ще й співачка Камалія.

Камалія ще з минулого року пильно стежить за творчістю Лани Дель Рей, – розповіла на прес-конференції продюсер заслуженої артистки України та її матір Інна Петрівна Шмаренкова, – Вона навіть записала власну кавер-версію “Video Games” і виклала її на YouTube. Однак, за кілька годин адміністрація сервісу закрила доступ до відео через надто велике навантаження на сервери з боку фанатів співачки.

За словами Інни Петрівни, звичайні слухачі сприйняли “Video Games” у виконанні Камалії дуже позитивно. Зокрема, в коментарях можна було прочитати “OMG! WTF?!”, “WHO’S THAT BIATCH?!”, та інші схвальні відгуки.

Сама Камалія відзначила, що мріє зустрітись зі своєю американською колегою. І вже підготувала для неї подарунок: пляшечку власних парфумів “With love, Kamaliya” та текст англомовної пісні, яка може стати наступним хітом співачки.

Орест Никифорук спеціально для UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , // Постійне посилання: Камалія виступить на розігріві у Лани Дель Рей.