Басков заснув на виступі Волочкової

Анастасія Волочкова, Микола Басков

У Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка,  що у Києвi, під час виступу акробатичного балету Анастасії Волочкової заснув Микола Басков. Про це повідомив співак Віктор Павлік на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Перших п’ять хвилин па-де-труа, Басков ще якось боровся зі сном, – пише Віктор Франкович, який сидів у сусідній ложі. – Але одразу після коронної розтяжки балерини на двох позолочених табуретках, все-таки здався і задрімав.

Волочкова та Басков прибули на концерт в одному авто. Вийшовши з автомобіля, Волочкова була одягнена у білий халат і домашні капці, не мала при собі сценічного костюма і була без гриму. Натомість Басков зайшов до театру з чорного входу і без квітів, повідомила UaReview Анастасія Волочкова.

Це дуже поганий вчинок! Його запросили до театру – це ж храм мистецтва, це натхнення, це неймовірна гра акторів, це напружений сюжет, це життя! А він…” – обурюється гардеробниця Агафія Кирилівна.

Відомо, що минулого року з Басковим вже траплявся подібний інцидент. Тоді він заснув на концерті Таїсії Повалій у Кремлі.

Нагадаємо, Микола Басков – народний артист України, Віктор Павлік – заслужений артист України, Таїсія Повалій – народний артист (і депутат) України, Анастасія Волочкова – народна артистка Карачаєво-Черкесії.

Юлія Толстих спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Басков заснув на виступі Волочкової.