В рамках офіційної зустрічі в Москві Янукович та Путін прийняли російську баню

Російська баня

9-10 листопада у Москві відбулась напівофіційна зустріч (офіційна з українського боку і неофіційна з російського) президентів України та Росії Віктора Януковича та Володимира Путіна. Зустріч, деталі якої кілька днів тримались у таємниці, відбулась у елітному підмосковному готельно-відпочинковому комплексі «Берёзка», повідомляє прес-служба президента.

В рамках зустрічі президенти Росії й України прийняли російську баню.

Результатом відвідин бані Віктор Янукович залишився дуже задоволений: “Я хотів би відзначити високу якість віників з берези та російського пару. А Володимир Путін виявився дуже хорошим банником. В ході процедури прийому бані він неодноразово натякав, що російська баня набагато краща за європейську сауну“, – зазначив Янукович.

Після бані Путін почастував Януковича горілкою з ікрою, а на десерт запропонував чай з баранками. “Хіба з цим можуть зрівнятись європейські напівфабрикати?” – задав в ході частування риторичне запитання Путін.

Крім того, перед президентами обох країн виступив циганський ансамбль, а також справжній бурий ведмідь, який танцював і грав на балалайці пісню “Эх яблочко”.

В рамках зустрічі сторони обговорили питання торговельно-економічних відносин України та Росії напередодні Саміту «Східного партнерства», і з хорошим настроєм покинули готельно-відпочинковий комплекс «Берёзка».

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: В рамках офіційної зустрічі в Москві Янукович та Путін прийняли російську баню.