Янукович в Росії виконує завдання української розвідки

Віктор Янукович та Володимир Путін

Після втечі в Росію та декількох виступів у Ростові Віктор Янукович так і не отримав підтримки Володимира Путіна, а згодом ситуація ускладнилася ще й окупацією Криму. Тому екс-президент вирішив співпрацювати з українськими спецслужбами. Про це повідомляється на офіційному сайті СБУ у зв’язку з впровадженням політики прозорого ведення справ.

Також на сайті СБУ опублікували імена інших завербованих українськими спецслужбами агентів. Зокрема, крім Віктора Януковича у списку фігурують такі імена як Микола Азаров, Віталій Захарченко, Віктор Пшонка, Андрій Клюєв та екс-голова СБУ Олександр Якименко.

Як платню за свою співпрацю із зовнішньою розвідкою України завербовані екс-високопосадовці отримають заміну строків за свої злочини в Україні на умовні.

Більшість із них працює виключно з метою збору інформації про ситуацію в РФ – адже, завдяки старим зв’язкам екс-високопосадовців з їх російськими колегами, вони мають доступ до високих кремлівських кабінетів.

Натомість, головним завданням Віктора Януковича в Росії є дестабілізація ситуації в країні та створення необхідних передумов для виникнення Майдану в Москві та інших великих містах.

Першою масштабною операцією, здійсненою Януковичем, стала масова акція проти втручання Росії в українські події, яка пройшла 15 березня у Москві і зібрала близько 50 тисяч противників війни.

На сайті СБУ також зазначено, що розголошення такої інформації не загрожує державній безпеці України, адже відомо, що росіяни майже не розуміють української мови.

Нагадаємо, раніше Дмитро Кисельов звільнився з російського інформаційного агентства через надмірну пропаганду.

Микола Все спеціально для UaReview

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: Янукович в Росії виконує завдання української розвідки.