Ложу для преси у Верховній Раді засклять тонованою шибкою і заґратують

Верховна рада. Ложа преси

На численні прохання народних депутатів, а також з міркувань безпеки самих журналістів ложу для преси планується заґратувати і засклити. Про це повідомив з трибуни Верховної Ради спікер Володимир Рибак.

За його словами, турбота про відвідувачів Ради завжди стояла на першому місці. А тому, передбачаючи затяжні баталії при голосуванні за євроінтеграційні законопроекти, журналістів вирішили убезпечити від потрапляння в ложу різних метальних предметів – черевиків з Колесніченка, мобільних телефонів “Верту”, масивних золотих годинників та інших аксесуарів, які надто легко можуть потрапити в дорогі телеоб’єктиви фотокорів й пошкодити їх.

Володимир Рибак також спростував інформацію, поширену в кулуарах, ніби ложа преси буде ще й звукоізольованою від сесійної зали.

Хто вигадав таку дурницю? Ложа преси не може бути ізольованою від сесійної зали повністю. Обов’язково засідання транслюватиметься через внутрішні динаміки. Щоправда, журналісти почують тільки тих нардепів, у яких працюватимуть мікрофони“, – уточнив спікер.

Василь Івасишин спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Ложу для преси у Верховній Раді засклять тонованою шибкою і заґратують.