Комуніст Петро Симоненко одружиться на ведучій “Світського життя” Катерині Осадчій

Петро Симоненко та Катя Осадча

На засіданні Верховної Ради депутати фракції «Свобода», замість звичного «Ганьба!», кричали: «Гірко!» Цим вони хотіли висловити радість за свого колегу, лідера КПУ, Петра Симоненка, який вирішив одружитись втретє. Його обраницею стала світська діва Катерина Осадча. Про це повідомляє ведуча програми «Світське життя з Катериною Осадчою».

«Ми з Катею знайомі давно. Але до недавніх пір були лише друзями, – говорить Петро Миколайович, – Вона зверталась до мене за порадами. Я міг розповісти їй про свої негаразди… Але потім щось змінилось. Ми наче по-іншому поглянули одне на одного. І закрутилось!»

Про свою майбутню наречену Петро Симоненко говорить з неприхованим задоволенням, а от дату весілля поки що розголошувати не має наміру, мотивуючи це тим, що вже втомився від помпезності, якої очікують від політика його рівня. Натомість Петро Миколайович хоче простого українського весілля.

І все ж, деякі аспекти майбутнього торжества стали відомі. Зокрема, для нареченої вже шиють капелюшок у вигляді Кремля. А от у медовий місяць подружжя планує вирушити в смт Кирилівка, що на узбережжі Азовського моря.

Роман Краснопільский спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , // Постійне посилання: Комуніст Петро Симоненко одружиться на ведучій “Світського життя” Катерині Осадчій.