Що подарувати на День Св. Валентина

“Вау! Ти знову подарував мені серце! Як несподівано отримувати такий подарунок п’ятий рік поспіль!”

Подейкують, що День Святого Валентина придумали виробники сувенірів. А святкують його (з цим тяжко посперечатись) – споживачі сувенірів. Ми вирішили підказати вам, що б таке подарувати своїй половинці на День всіх закоханих, щоб вона на вас не образилась (а можливо навіть зраділа).

Зауваження. Оскільки дівчата своїм хлопцям на День Валентина і так нічого не дарують (хоча, бувають винятки: бальзам після гоління або кулончик у вигляді серця), ця стаття покликана допомогти хлопцям.

1. Квіти. Якщо ви вже давно не дарували своїй дівчині квітів – ви за це заплатите! Точніше – переплатите! Квіти у цей день втричі дорожчі ніж зазвичай.

2. Похід у кіно. Відпадає – місця треба було займати за тиждень.

3. Сервіз. Подарунок, чесно кажучи, так собі. Але якщо з грошима не дуже… У всіх є сервізи, подаровані на день народження, іменини або день Св. Валентина. Але тут є свої підводні камні – ваша дівчина випадково може його подарувати вам на День армії.

4. Секс. Не дуже хороша ідея – такий подарунок тільки підкреслить вашу скупість.

5. Подушка у вигляді серця. Це ідеальний подарунок! Такі подушки продаються мільйонами в українських супермаркетах. Саме тому ви яскраво виділитесь із натовпу, якщо подаруєте щось інакше.

6. Одяг. Закоханими очима тіло обраниці завжди виглядає ідеальнішим, ніж воно є насправді, тому можна з розміром не вгадати. А якщо взяти “на виріст” – доведеться вислухати тераду на тему “то ти мене жирною вважаєш!“, після чого, як би уважно ви не слухали, однаково доведеться шукати іншу дівчину.

7. Книга. Хороший подарунок! Ей, стоп! Знову ви думаєте про “Камасутру”… Все, забули про книгу.

8. Смартфон. Це ще й стратегічний подарунок: якщо навчити дівчину користуватись “Foursquare” – будете знати, чи збігається те місце, куди вона мала піти, – і правда.

9. Раб. Гарний подарунок – але нереальний!

10. Нічого. Правильно, якщо у вас немає дівчини, тоді навіщо щось дарувати! Тільки незрозуміло, для чого тоді ви все це читали!

Тепер справа залишилась лиш за вашим вибором. Бажаємо гарно провести цей відповідальний і в якійсь мірі романтичний день!

Нагадаємо, у день всіх закоханих ви нарешті дізнаєтесь, чи є у вашої дівчини хтось окрім вас. Якщо вона вирішила провести цей вечір з подругою, тоді… словом, шкода вас.

UaReview

Опубліковано у Інше // Теги: , , // Постійне посилання: Що подарувати на День Св. Валентина.