В ДНР відмовилися визнавати результати референдуму в Шотландії

ДНР підтримує референдум про незалежність Шотландії

В Міністерстві закордонних справ ДНР заявили, що республіка відмовляється визнавати результати референдуму в Шотландії у зв’язку з нелегітимністю його проведення та численними порушеннями, повідомляє газета «Нас не чують».

Спостерігач від ДНР на прізвисько Бінокль, який активно спостерігав за ходом проведення голосування в Шотландії через інтернет, розповів журналістам більш детально про порушення.

«Ну, по-перше, голосувати там можна було тільки за своїми паспортами, – сміється Бінокль. – Тобто, якщо ти забув паспорт, то все, не проголосуєш. Або родичі чи друзі захворіли, або там зайняті, то з їх паспортами ходити голосувати теж не можна. Як на мене, то це дикість і порушення якоїсь конвенції. По-друге, дають тільки по одному бюлетеню в руки. Уявляєте до чого у них там дійшло?»

Бінокля підтримує член виборчої комісії ДНР Аркадій по прізвиську Калькулятор. На його думку референдум повинен проходити за принципом «бюлетенів повинно бути більше ніж тих, хто проголосував» і так давно вже голосують у всьому прогресивному російському світі.

«Ось я колись брав участь в акції, відправив зі свого номера мобільного кілька десятків смс і виграв чайник, – пояснює свою позицію Калькулятор. – На референдумах має бути так само. Хочеш проголосувати за свій варіант – заповни бюлетень, дуже хочеш голосувати – заповни десять. Ну а щодо Шотландії… що можна сказати про людей, в країні яких чоловіки ходять в спідницях і дують через трубку в мішок для пилу від пилососа?»

Офіційна нота протесту буде відправлена ​​до Шотландії, коли МЗС ДНР знайде перекладача з російської на шотландську мову.

Степан Капуста спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , // Постійне посилання: В ДНР відмовилися визнавати результати референдуму в Шотландії.