Перед виступом на Євробаченні Melovin помолився до Олега Винника

Представник від України, співак Melovin зізнався про таємний ритуал, який допоміг йому пройти до фінальної частини Євробачення-2018. Про це він розповів на прес-конференції у Лісабоні, повідомляє ESClopedia.

Так, я маю свій ритуал, який допомагає мені в моїй творчості, – зізнається Меловін. – Перед виступом я обов’язково знаходжу тихий куточок в гримерці, вішаю на стіну плакат Олега Винника, клякаю на коліна і сумлінно молюсь до Нього. Я прошу в Олега Винника голосу, слуху, таланту і харизми. І ви можете мені не вірити, але Він деколи відповідає мені, і тоді я знаю, що усе вдасться.

За словами Меловіна, перед виступом у півфіналі Євробачення він молився до Олега Винника близько десяти хвилин.

Коли я вже завершував молитву, в моїй голові почав лунати Його голос: «Ти дала мені свої ангельські крила. Я лечу над світом немов білий птах!» І тоді я зрозумів, що це знак, і сьогодні доля буде на моєму боці, я пройду до фіналу. Так і сталось“, – каже Меловін і витирає сльозу, яка тече з його дивного ока.

Проте Меловін далеко не перший із українських співаків на Євробаченні, хто має подібні ритуали.

Коли перемогла Руслана, наступні після неї учасники Євробачення молились до неї, – продовжує Меловін. – Після тріумфу на Євробаченні Вєрки Сердючки, наступні учасники почали молитись до плакату Данилка. Хоча це, на мою думку, повна маячня, адже Сердючка зайняла лише друге місце. Після перемоги Джамали учасники гурту O.Torvald молились до неї. Проте, як ми знаємо, не допомогло. Мені ж здається, що наразі є лише Один Співак, достойний того, щоб до нього молитися – і це Олег Винник.

Журналісти ESClopedia спробували додзвонитись до Олега Винника, щоб узяти в нього коментар. Та слухавки він не взяв, а замість гудків у нього грала пісня про якихось вовків.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , // Постійне посилання: Перед виступом на Євробаченні Melovin помолився до Олега Винника.