Глядачі програми «Шанс» відкликають свої голоси, віддані за Віталія Козловського в 2003 році

На адреси мобільних операторів “Київстар” та “UMC” (тепер “Vodafone Україна”) прийшло близько сотні листів зі всієї України з проханням скасувати відправлені SMS-повідомлення для голосування у фінальній програмі «Шанс» 2003 року. Таким чином глядачі програми хочуть повернути час назад і позбавити Віталія Козловського перемоги в проекті, яка дозволила йому зробити подальшу кар’єру.

Про це повідомив продюсер програми «Шанс» Ігор Кондратюк у своєму Інстаграмі.

Мобільні оператори переслали ці листи мені. А добре було б, якби їх почитав сам Козловський, – пише Кондратюк. – Ті самі люди, які у далекому 2003 році дали йому “шанс” увійти у великий шоу-бізнес, тепер щиро шкодують за свій вчинок і буквально просять повернути час назад. Їм тепер дуже соромно, адже вони почувають себе відповідальними за те, що сталось з Козловським. Вони тепер звинувачують себе, що вивели його в люди.

Кондратюк також зізнався, що йому й самому соромно за Козловського, якого він довгий час продюсував.

Думаю, це й моя помилка також, – продовжує Кондратюк. – Я надто його розбалував, потурав усім його забаганкам. А найбільша моя помилка – що я своєчасно не бив Козловського. Треба було бити Віталіка як Сидорову козу, тоді виросли б із нього люди. А виросло те, що маємо.

Нагадаємо, Віталій Козловський виступив 9 травня на святкуванні російського Дня перемоги в Москві.

UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , // Постійне посилання: Глядачі програми «Шанс» відкликають свої голоси, віддані за Віталія Козловського в 2003 році.