Інгредієнти для сирників Тимошенко замовляла в Росії за завищеними цінами

Стевія та хлорид кальцію, які Юлія Тимошенко використала для приготування фірмових сімейних сирників, були куплені в Росії. Про це повідомили користувачі соціальних мереж, які попросили не називати, якими саме соцмережами вони користуються.

Так, під час перегляду відео з Тимошенко, один із користувачів розгледів на упаковці зі стевією штрих-код товару, який належить РФ, а також цінник із позначкою “450 руб”.

Крім того, на відео чітко чути, як Тимошенко вимовляє “додаємо дві столові ложки” – і далі, замість “хлОрИду кальцію”, каже “хлАрІду кальцію”. А це російське звучання продукту прямо вказує на його походження“, – вважає інший користувач соцмереж.

За словами аналітиків, ринкова вартість упаковки стевії в Росії – 235 рублів. Попри це Тимошенко придбала цю упаковку за 450 рублів.

А відтак ми сміливо можемо говорити про купівлю політиком стевії за завищеними цінами. Що це за угоди такі?” – обурюється ще один користувач.

Ми звернулись в одній з соцмереж до Віктора Ющенка з проханням прокоментувати ситуацію навколо інгредієнтів до сирників Тимошенко. “А що таке стевія?” – тільки й відписав Віктор Андрійович, після чого перестав виходити на контакт.

Нагадаємо, Юля косу носить, в серці сили досить, добро посіє, а зло покосить.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Інгредієнти для сирників Тимошенко замовляла в Росії за завищеними цінами.