У Харкові через мітинг опозиції пасажири просиділи в трамваї сім годин

Транспортний колапс у Харкові

Сьогодні в Харкові пройшла акція опозиції «Вставай, Україно!», яка була затьмарена транспортним колапсом, що вразив усе місто, повідомляє газета «Харківський кар’єр». У місцях, де опозиція хотіла провести мітинг, несподівано поламалися трамваї та тролейбуси. Крім того, прорвало трубу, трапилося 25 ДТП, 10 жінок народили прямо на вулиці, був замінований туалет в McDonald’s, а комунальні служби пиляли дерева, які з собою ж і привезли.

«Поломка сталась через напружену обстановку. Електромережа не витримала негативної енергетики, яку випромінюють учасники опозиції, тому згорів трансформатор і всі трамваї зупинились», – заявив водій трамваю Геннадій, який попросив в сюжеті його називати Василем.

Але не всі пасажири встигли залишити транспортні засоби. Так, в одному з трамваїв пасажирам довелося просидіти 7 годин – з 10 ранку до 17 вечора.

«Спочатку ми думали, що це просто пробка. Але коли водій вийшов з трамваю, зачинив усі двері, і пішов пити каву в “Макдональдс”, ми зрозуміли, що щось трапилося і це надовго», – заявила пенсіонерка Клавдія Петрівна, яка за час сидіння в трамваї встигла зв’язати светр.

«Коли ми побачили, що водій нашого трамваю повернувся вже в новому одязі, встигнувши, мабуть, з’їздити додому і переодягнутися, ми зрозуміли, що на лінії трапилося щось дуже серйозне», – ділиться враженнями студент Сергій, що провів час в трамваї з користю, підтягуючись на поручнях.

«Через сім годин, після гри в доміно з водіями інших трамваїв, водій помітив, що в салоні залишилися люди, і відкрив нам двері, – продовжує Сергій, – Як нам пояснили, всі трамваї в місті зламалися через пікет опозиції. Причому ламалися вони по всьому місту і приїжджали помирати сюди, в центр. Я так розлютився на опозицію, що коли повз трамвай проходив Яценюк я плюнув у нього. Йому пощастило, що між нами було скло і бабуся, що в’язала светр.»

Зараз пасажири трамваю підраховують суму відшкодування морального збитку, і готуються подавати до суду на опозицію.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: У Харкові через мітинг опозиції пасажири просиділи в трамваї сім годин.