У МВС презентували новий підрозділ – “Пляжний Тюлень”

Підрозділ "Пляжний Тюлень"

Вже зовсім скоро очікується початок пляжного сезону, але, з року в рік, спостерігається значне погіршення криміногенної ситуації в рекреаційних зонах країни. Запобігти цьому покликана нова ініціатива Міністерства Внутрішніх Справ, а саме впровадження нового бойового підрозділу “Пляжний Тюлень”, що відповідатиме за безпеку громадян на пляжах біля моря.

Про це повідомила прес-служба МВС.

Відомо, що вивчати особливості пляжного патрулювання майбутній підрозділ із 800 міліціонерів вирушив до Об’єднаних Арабських Еміратів, де розмістився у скромному готелі “Бурж Аль Араб”. Майбутні “пляжні тюлені” набуватимуть такі необхідні у своїй нелегкій місії навики, як переслідування підозрюваного на матраці, тренування чіпкості на “банані” та екстрене намазування сонцезахисного крему.

В МВС заявляють, що відтепер кожен український пляж (в т.ч. “дикий”) буде обладнаний робочим місцем для правоохоронця, а саме: спеціальним лежаком та сонцезахисною парасолькою “Міліція”. Також кожен “пляжний тюлень” буде озброєний спеціальним водяним пістолетом “ПМ17-Водостріл”, що потужним струменем води здатен збити правопорушника з ніг.

Зазначимо, початок пляжного сезону цього року очікується на кінець травня.

Саня Книжник спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: У МВС презентували новий підрозділ – “Пляжний Тюлень”.