У ґвалтівника з Врадіївки з’явилось нове алібі

Євген Дрижак

Врадіївський міліціонер Євген Дрижак, причетний до зґвалтування 29-річної Ірини Крашкової, несподівано заявив, що у нього з’явилось нове алібі. Раніше прокурори і слідчі практично спростували версію Дрижака про те, що він начебто перебував у ніч злочину на чергуванні у відділку. Тепер слідча комісія повинна перевірити нове алібі.

У приміщенні суду врадіївський міліціонер, дещо соромлячись, заявив, що він просто фізично не зміг би вчинити акт зґвалтування. Євген Дрижак заявив, що у нього вже два роки є проблеми з потенцією і він не міг би нікого зґвалтувати, навіть якби цього захотів.

Підтверджує ці слова і дружина горезвісного міліціонера: “Останні два роки у нас з Женьою нічого не було. Він весь час казав, що у нього якісь там проблеми, а до лікаря ходити не має часу. І взагалі, я на нього ображена – їздить увесь час на рибалку зі своїм другом Дімою Поліщуком, навіть не знаю, що вони там ловлять…

Наразі суд вирішив залишити підозрюваного під вартою, і найближчим часом слідча комісія повинна провести службовий експеримент, щоб перевірити правдивість слів Євгена.

Нагадаємо, у смт. Врадіївка, що на Миколаївщині, за підозрою у зґвалтуванні та побитті 29-річної Ірини Крашкової, затримали двох міліціонерів і таксиста. За словами мешканців Врадіївки, це вже не перший випадок зґвалтування міліціонерами у їх населеному пункті. Вимагаючи правосуддя і побоюючись, що справу можуть закрити через родинні зв’язки підозрюваних із високопоставленими міліцейськими чинами, мешканці Врадіївки вийшли на мітинг та погромили райвідділ міліції.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: У ґвалтівника з Врадіївки з’явилось нове алібі.