Кримський “Беркут” випадково розігнав АнтиМайдан

"Спортсмени" на АнтиМайдані

Цього ранку бійці спецпідрозділу “Беркут” у кількості 500 чоловік розігнали мітинг на підтримку політики президента, що проходить в Маріїнському парку, і в народі носить назву “АнтиМайдан”.

Побачивши беркутівців, мешканці наметового містечка дуже зраділи і радісними криками “Давай до нас!” почали активно закликати силовиків до табору, – говорять очевидці дійства, міліціонери, які охороняють цей майдан. – Та коли стало помітно, що бійці йдуть організованим строєм, а передня лінія щільно вибудувана зі щитів, люди захвилювалися, відчули що щось тут не так, і підняли тривогу. До того часу, поки спецпідрозділ, без будь-якого попередження, кинувся штурмувати “АнтиМайдан”, на його території вже нікого не було.

Мені прийшов наказ: розігнати незаконний майдан, – пояснює не під запис начальник спецпідрозділу “Беркут” з Криму. – За політикою я не слідкую. Київ знаю погано. Тож коли ми їхали по визначеному маршруту, хтось з бійців викрикнув: “Дивіться, там дим іде”. Ми зупинились, я вийшов, оглянув і побачив, що там все як нам і описували: іде дим, стоять намети, прапори, сцена. Тож це і є той самий майдан, вирішив я, і віддав розпорядження виконати наказ керівництва.

На той час у наметовому містечку АнтиМайдану знаходилось близько півтори тисячі людей. В основному це молоді хлопці спортивної тілобудови, так звані “тітушки”. А також жінки і чоловіки похилого віку, яких жителі містечка ніжно називають “бабушки” і “дідушки” відповідно.

Варто зазначити, що під час інциденту ніхто не постраждав. Реакція влади поки невідома.

ПростоПаша спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Кримський “Беркут” випадково розігнав АнтиМайдан.