В селі Крихівці на Івано-Франківщині протестувальники досі тримають в облозі сільську раду

Сільська рада

Незважаючи на те, що активісти Євромайдану зробили проїзд на вулиці Грушевського, звільнили КМДА та Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську й Полтавську ОДА, в селі Крихівці, що на Івано-Франківщині, місцеві протестувальники і досі не розблокували будинок сільської ради.

Біля входу до сільради споруджені невисокі барикади з чотирьох автомобільних шин, на яких цілодобово чергують місцеві активісти (мінімум двоє вночі).

Вже близько трьох тижнів до бюджету Івано-Франківська з села Крихівці не надходять кошти.

Я не дуже розуміюсь в політиці і можу не знати всіх тонкощів переговорних процесів, але видно неозброєним оком, що нас усіх обманюють, – вважає крихівецький активіст Євромайдану Іван Семенюк. – Люди вийшли на Майдан, щоб висловити підтримку євроінтеграції – і їх побили; люди вийшли на протест проти побиття, і їх намагались розігнати, а декого посадили; люди вийшли з вимогами відпустити затриманих, і їх знову побили й затримали; люди перейшли до активніших дій, і їх почали викрадати, катувати і навіть вбивати. Тепер, коли народ повстав і перемога так близько, нам кажуть робити крок назад в обмін лише за те, що вони відпустять незаконно (незаконно!) ув’язнених. При цьому злочинна влада залишається легальною владою, ніхто з справжніх злочинців не сидить, мертвих не повернути, покалічених не відновити. Для чого тоді всі ці жертви? Я не розуміюсь на політиці, але відчуваю, що це неправильно. Не можна так просто відступати зараз!

Підтримує місцевих активістів Євромайдану і голова заблокованої Крихівецької сільської ради Віктор Фільваркович:

Люди стоятимуть до кінця, і не розійдуться доти, доки цієї країною керуватиме режим Януковича. Я теж вважаю, що ще рано розблоковувати будівлі, адже влада поки не виконала усіх вимог Майдану. Навіть далеким від політики моїм односельчанам це зрозуміло“, – вважає голова сільради.

UaReview

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: В селі Крихівці на Івано-Франківщині протестувальники досі тримають в облозі сільську раду.