Держдума прирівняла людей, що пишуть на парканах, до ЗМІ

Путін - злодій!

Держдума прийняла закон, що зобов’язує людей, які залишають тексти чи малюнки на об’єктах, повз які щодня проходить більше трьох тисяч людей, виконувати вимоги, які висувають до засобів масової інформації. Про це повідомляє РІА “Новости”.

“Письменників на парканах” зобов’яжуть перевіряти достовірність написаної ними інформації, дотримуватись максимальної неупередженості, не поширювати дані про приватне життя громадян, дотримуватися заборони і обмеження виборчого закону і вказувати вікові обмеження для читачів.

Закон також зобов’язує авторів графіті та текстів розміщувати під своїми роботами прізвище та ініціали, а також електронну адресу для направлення юридичних зауважень.

Окрім того, створено список словосполучень, які заборонено писати в публічних місцях. Зокрема до списку словосполучень, з яким можна ознайомитись на сайті Роскомнадзору, внесено популярні лайливі слова а також імена деяких російських політиків, як то Путін, Лавров чи Шойгу.

Роскомнадзор буде вести реєстр “письменників на парканах”. Для цього він зможе запитувати необхідну інформацію, надати її потрібно буде протягом десяти днів. Відмова надати такі відомості або напрямок недостовірних даних загрожує громадянам штрафом.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Держдума прирівняла людей, що пишуть на парканах, до ЗМІ.