Путін знайшов уламки челябінського метеорита під час занурення у озеро Чебаркуль

Володимир Путін - водолаз

Президент Росії Володимир Путін, під час занурення з аквалангом у озеро Чебаркуль, знайшов уламки метеорита, що впав у п’ятницю 15 лютого в Челябінській області РФ. Про це повідомляє “Новая газета”.

Занурення пройшло в рамках екстреного візиту Путіна в Челябінську область, пов’язану з падінням метеорита.

За висновками експертів, метеорит повинен був впасти у озеро Чебаркуль, – розповів на прес-конференції губернатор Челябінської області Михайло Юревич, – Але водолази МНС в суботу завершили обслідування акваторії, і жодних слідів метеорита не знайшли. А це, на секундочку, група з шести водолазів, що працювала протягом чотирьох годин! Після того, як Володимиру Володимировичу доповіли про це, він помовчав кілька секунд, а тоді коротко скомандував підготувати його термокостюм і акваланг.

Крім Путіна, участь у зануренні під воду брало ще кілька водолазів та оператор. Операція, що тривала близько 45 хвилин, закінчилась тим, що президент РФ підняв з дна предмет, схожий на уламок метеорита.

Відразу після завершення операції, залишки метеорита відправили для подальшого дослідження в Російську академію наук.

Нагадаємо, у п’ятницю на Уралі впав метеорит. НП стосувалася жителів Челябінської, Тюменської, Курганської, Свердловської областей Російської Федерації, а також північних територій Казахстану. За останніми даними, постраждали близько 1200 осіб, з них 50 людей госпіталізовано.

Раніше, у серпні 2011 року Володимир Путін, під час занурення в Таманській затоці (Краснодарський край РФ), випадково знайшов дві античні амфори.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , , // Постійне посилання: Путін знайшов уламки челябінського метеорита під час занурення у озеро Чебаркуль.